Řídící výbor MAP

Řídící výbor projednává a schvaluje zpracované návrhy dokumentů, stanovuje vizi, prioritní oblasti, vybírá aktivity pro akční plán a rozhoduje, které budou rozpracovány až do logického rámce, schvaluje soulad investičních priorit se Strategickým rámcem a schvaluje tzv. Principy MAP, tedy principy řízení MAP a komunikační strategii MAP. Kontroluje pokrok v tvorbě Partnerské platformy a dohlíží nad přípravou navazujícího projektu MAP. Řídící výbor se sejde nejméně 8x za dobu trvání projektu. Řídící výbor kontroluje i činnost Realizačního týmu a pracovních skupin.

Sestavení Řídícího výboru proběhlo v měsíci květnu a červnu, přičemž byli relevantní aktéři v území osloveni prostřednictvím mailové komunikace a osobních setkání. Řídící výbor respektuje princip zastoupení všech relevantních aktérů, přičemž řada členů zastupuje současně i více institucí např. DSO, obec a její školu. Tímto způsobem bylo dosaženo toho, že v 25 členném řídícím výboru mají zastoupení všechny zapojené školy v území a všichni zásadní aktéři vzdělávání v území.

Složení ŘV 1

Řídící výbor se v průběhu roku 2016 sejde čtyřikrát, bude schválen statut, jednací řád, průběh prací, vize, prioritní oblasti, projednán návrh Strategického rámce MAP vč. investičních priorit a Strategický rámec bude na závěr v prosinci 2016 schválen. V roce 2017 se rovněž sejde čtyřikrát. Bude projednávat návrh Akčního plánu a vybere prioritní aktivity, schválí aktualizaci Strategického rámce a investiční priority, projedná zpracované aktivity Akčního plánu a vybere ty, jež budou rozpracovány až na úroveň logického rámce a na závěr schválí celý dokument MAP.

Harmonogram jednání Řídícího výboru MAP

Harmonogram ŘV