Vstup do členské sekce

Přihlašovací jméno Přihlašovací heslo

Přihlásit

Členská sekce

Vstoupit do členské sekce

Adventní aktuality z Centra pro rodinu Ráj

Milí přátelé Centra pro rodinu Ráj,

srdečně vás zdravím na prahu adventu 2020 a přeju vám i vašim rodinám požehnané dny navzdory všem okolnostem. Tento čas je pro nás příležitostí ke zpomalení a soustředění se na ty nejdůležitější věci. My věříme, že nejlepším dárkem pro naše děti i partnery jsme my sami. Proto přijměte nabídku zapracovat na sobě a inspirovat se třeba jen k drobným krůčkům, abychom byli tím nejkrásnějším dárkem, jaký naší blízcí potřebují. Letos vše z pohodlí vašeho domova a za mimořádné ceny.

 

  • Ve čtvrtek 3. prosince ve 20 hodin se můžete v chráněném on-line prostoru potkat se vztahovou poradkyní, koučkou a spisovatelkou Mgr. Milenou Mikulkovou, připomenout si, jaké bohatství máme ve vztazích a zjistit, jak se k němu znovu dopracovat. Bližší info a přihlášky: O VZTAZÍCH NA PRSTECH JEDNÉ RUKY

 

  • Naše rodičovské dovednosti můžeme podpořit v cyklu přednášek charismatické lektorky s dlouholetými zkušenostmi Ireny Kubantové z Montessori praxe na témata, která nejvíce pálí rodiče (nejen) malých dětí, a to:

Jak správně komunikovat s dětmi? (4. – 5. prosince)

Jak nastavovat dětem hranice? (11. – 12. prosince)

Sourozenci (18. – 19. prosince)

  • Každé téma pro vás bude připraveno v podobě videozáznamu semináře, který budete mít k dispozici po dobu dvou dnů, abyste měli možnost jeho sledování přizpůsobit svým možnostem a dostatečně jej vstřebat. Můžete se přihlásit jen na některé z přednášek, účastníkům celé série však bude zpřístupněna Členská sekce na webu lektorky, kde jsou dostupná další videa, foto návody a další výukové materiály. A navíc se můžete zúčastnit on-line setkání přímo s lektorkou v úterý 22. prosince ve 20 hodin, kde vám odpoví na vaše konkrétní dotazy, které vám ještě vyvstanou po shlédnutí přednášek.

Běžná cena je 500 Kč za přednášku, adventní akce CPR Ráj a Irči Kubantové je 200 Kč za 1 přednášku nebo 500 Kč za celou sérii. Bližší info a přihlášky:

ADVENT S IRČOU KUBANTOVOU

Krásný a milostiplný advent vám i vašim rodinám přeje za tým CPR Ráj Hana Školoudová

 

Centrum pro rodinu Ráj z.s., Pavlovice u Přerova 5, 751 11, www.raj-pavlovice.cz,

email: hana.skoloudova@raj-pavlovice.cz, najdete nás i na Facebooku: Centrum pro rodinu Ráj

Udělejte si dvojité Vánoce a kromě dárků pro Vás a Vaše blízké podpořte i Centrum pro rodinu Ráj 

 

AKTUALITY Z CPR RÁJ ADVENT 2020