Realizační tým MAP

Realizační tým tvoří 5 pracovníků na administrativních a odborných pozicích, celkový součet pracovních úvazků je však pouze 2,92 úvazku, což plně odpovídá potřebám projektu. Administrativní tým je složen z hlavního manažera projektu, finančního manažera a asistenta. Odborný tým tvoří odborný řešitel, dva manažeři klíčové aktivity a dva pedagogičtí konzultanti.

Administrativní tým
Hlavní manažer projektu zodpovídá za celkovou realizaci projektu. Řídí činnost administrativního i odborného týmu. Je hlavní kontaktní osobou pro Řídící orgán OP VVV. Zodpovídá za administraci projektu a realizaci aktivit Evaluace a Řízení MAP.
Finanční manažer zodpovídá za financování projektu a stav rozpočtu a související administrativu.
Asistent zajišťuje technickou podporu realizačního týmu, odpovídá za archivaci dokumentů projektu.

Odborný tým
Odborný řešitel je zodpovědný za zpracování Analýzy, Strategického rámce MAP, seznamu investičních priorit a Akčního plánu v předepsaném rozsahu a kvalitě.
Manažer klíčové aktivity I (Oblast I. Povinná opatření a III - Průřezová a volitelná opatření) a Manažer klíčové aktivity II (Oblast II. - Doporučená opatření) zodpovídá ve své oblasti za organizaci diskuze v území, vyhledávání a zapojení klíčových aktérů, práci s pracovními skupinami, vyhledávání a šíření příkladů dobré praxe, facilituje dohody o společných projektech a zajišťuje realizaci vzdělávacích aktivit. Připravuje podklady pro odborného řešitele a zajišťuje dohody o investicích a souhlasy zřizovatelů.
Pedagogický konzultant I (Oblast I. - Opatření 2, 3 a Oblast II. Doporučená opatření) a Pedagogický konzultant II (Oblast I. - Povinná opatření, Opatření 1, 2 a Oblast III. - Průřezová a volitelná opatření) poskytuje týmu odborný vhled a zpětnou vazbu ke všem aktivitám projektu.