Členové MAS

V současnosti je počet členů MAS Moravská brána 82 (z toho 52 zástupců soukromého sektoru a 30 zástupců veřejného sektoru). Členská základna je stabilní s mírným nárůstem v návaznosti na působení MAS v regionu a její pomoc různým subjektům regionu (i nečlenům) s přípravou projektových záměrů. Další rozšíření území již prakticky není možné z důvodu sousedství s okolními MAS a s územím Vojenského újezdu Libavá. Z hlediska procentuálního poměru je zastoupení veřejného sektoru 37% z celkového počtu členů MAS a 63% představuje sektor soukromý.

K 11. 1. 2018 MAS Moravská brána 82 členů v 7 zájmových skupinách:

• Obce - 30
  • Vzdělávací a sociální subjekty - 3
  • Spolky - 33
  • Církve - 1
  • Podnikatelé a zemědělci - 9
  • Fyzické osoby nepodnikající - 6
  • Ostatní - 0

Zastoupení dle mikroregionů (počet členů):

• Lipensko - 31
  • Pobečví - 27
  • Záhoří-Helfštýn - 24

Seznam clenu_11_1_2018

Obce

Obce Bohuslávky, Buk, Dolní Nětčice, Dolní Újezd, Grymov, Hlinsko, Horní Nětčice, Jezernice, Kladníky, Lazníčky, Lazníky, Lhota, Lipník nad Bečvou, Oldřichov, Oprostovice, Osek nad Bečvou, Pavlovice u Přerova, Prosenice, Radotín, Radslavice, Radvanice, Sobíšky, Soběchleby, Sušice, Šišma, Tučín, Týn nad Bečvou, Veselíčko, Zábeštní LhotaŽákovice.

Vzdělávací a sociální subjekty

Centrum pro rodinu Ráj, o.s. Pavlovice u PřerovaZáhoří, o.s. Veselíčko, VIDA - sociální služby s.r.o.

Spolky

Beruška racing team, o.s. Radslavice, CMHT, o.s. Horní Nětčice, ČZS Veselíčko, Moravská Veselka, o.s. Sušice, Kulturní Morava, z.s., Moravská Hasičská jednota Týn nad Bečvou, MS Dolní Újezd, MS Mezilesí Pavlovice u Přerova, MS Katová Radslavice, MS Podhradí Týn nad Bečvou, Okrašlovací spolek Lípa Lipník nad Bečvou, PS Plši Soběchleby, SDH Bohuslávky, SDH Horní Nětčice, SDH Lhota, SDH Oprostovice, SDH Prosenice, SDH Radslavice, SDH Radvanice, SDH Soběchleby, SDH Tučín, SK SALIX Grymov, SK Hradčany „96“, TJ Sokol Dolní Újezd, TJ Sokol Jezernice, TJ Sokol Osek nad Bečvou, TJ Sokol Pavlovice u Přerova, TJ Sokol Soběchleby, TJ Sokol Sušice, TJ Sokol Týn nad Bečvou, TJ Sokol VeselíčkoTVCK Radslavice, Osečánek z.s.

Církve

Římsko- katolická farnost Dolní Újezd

Podnikatelé a zemědělci

Agrochov Jezernice, Václav Caletka, Ing. Karel Klimeš, Petr Mahr, ZD „Podhradí“ Týn nad Bečvou, Leoš Zdráhal, Josef Vinkler, Rostislav Zajíc, Josef Jiřík.

Fyzické osoby nepodnikající

Regína Bednářová, Vítězslav Horák, Václav Jemelík, Josef Jemelka, Dušan Pořízka, Martina Žákovská st.