Anketa pro potencionální žadatele. Do kterého opatření máte nachystaný projektový záměr ?

A1 ZVÝŠENÍ BEZPEČNOSTI DOPRAVY

A2 ROZVOJ CYKLODOPRAVY V OBCÍCH I MEZI OBCEMI

A3 ROZVOJ SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ

A4 VÝSTAVBA, REKONSTRUKCE A VYBAVENÍ VZDĚLÁVACÍCH ZAŘÍZENÍ

Hledáte práci? Zkuste FIRST JOB

V dnešní době je čím dál tím těžší najít práci, která by člověka bavila a za kterou by byl člověk dobře ohodnocený, Pomůžeme Vám. Jsme zapsaný spolek Hanácká aktivní společnost, který sídlí v Senici na Hané. Nabízíme Vám možnost zapojení do našeho projektu First Job. Najdeme a zaplatíme Vám potřebnou rekvalifikaci nebo další vzdělávání v oboru, který Vás bude bavit a který je aktuálně potřebný na trhu práce. Pak si ověříte svoji volbu placenou měsíční praxí u ověřeného zaměstnavatele.

A co bude dál? To už bude záležet jen a jen na Vás. Projekt je zaměřený na dvě cílové skupiny: na mladé lidi do 25 let, kteří prozatím nevstoupili na trh práce, to znamená, že dosud neuzavřeli smlouvy typu hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení činnost (na dohodu o provedení práce se omezení nevztahuje) a na lidi ve věku 50 let a víc, kteří jsou nezaměstnaní – tedy bez práce. U této druhé skupiny nezáleží na vzdělání ani na předchozích zaměstnáních. Celý projekt probíhá ve spolupráci s Úřadem práce, který nám pomáhá s oslovováním vhodných účastníků. Účast v projektu Vás nebude nic stát, protože je celý financovaný z prostředků Evropská unie.

Pokud si myslíte, že Vám můžeme pomoci, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 604 558 643, nebo na e-mailu: firstjob@aktivsenice.cz, kde Vám rádi odpovíme na všechny dotazy. Pokud máte zájem o další informace, sledujte nás na Facebooku (www.facebook.com/firstjob.has) nebo na webových stránkách projektu www.firstjob.aktivsenice.cz

firstjob_plakat_A3 - 50