MAS hledá manažera pro zaměstnanost

Zajímají Vás nové výzvy? Jste člověk s širokým záběrem, zájmem o téma zaměstnanost, oblast sociální, či podporu podnikání? Máte zkušenosti s evropskými dotacemi a manažerské a komunikační schopnosti k tomu? Jste kreativní a samostatný/á? MAS Moravská brána připravuje vyhlašování výzev na podporu aktivit v oblasti zaměstnanosti financovaných z Operačního programu zaměstnanost (OPZ) a hledá manažera pro tento záměr.

Inzerát na manažera OPZ

Náplní práce bude zejména příprava výzev k čerpání finančních prostředků, jejich vyhlašování, administrace, práce s žadateli, animace potenciálních žadatelů v území (organizace informačních schůzek, řešení individuálních dotazů), konzultace s MPSV. To vše v rámci dotačních podmínek OPZ a v souladu se Strategií komunitně vedeného místního rozvoje v MAS Moravská brána (SCLLD). Dotační období trvá až do roku 2023.

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání
  • Komunikační schopnosti na vysoké úrovni, asertivita
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost, ale i kreativní myšlení (velkou výhodou)
  • Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point, Outlook), vlastní PC
  • ŘP sk. B, vlastní auto (možný pracovní výjezd, školení apod…, nikoli denní ježdění)
  • Zkušenosti se zpracováním a realizací projektů z operačních programů EU
  • Zkušenosti v některé nebo ve více z oblastí definovaných operačním programem Zaměstnanost – velkou výhodou.

Nabízíme:

• Pracovní úvazek 0,5 na pracovní smlouvu (s možností spojení s druhou uvolněnou pozicí v celý úvazek)
  • Zajímavou práci v oblasti EU dotací zaměřenou na podporu nejbližšího území
  • Pružnou pracovní dobu se zaměřením na výsledek
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práce vhodná pro maminky ke konci rodičovské dovolené, možný postupný záběh

Požadované dokumenty k přihlášce do VŘ:

• Profesní životopis
  • Motivační dopis (max. 1 strana A4)

Průběh výběrového řízení:

• Do výběrového řízení se přihlašujte emailem na adresu: vendula.hluzinova@mas-moravskabrana.cz, a to do čtvrtka 15. 12. 2016
  • Ústní kolo výběrového řízení proběhne v pondělí 19.12.2016 v kanceláři MAS v Lipníku nad Bečvou